ІЩУК ВІКТОР МИКОЛАЙОВИЧ

Народився 03 серпня 1968 року в селищі Демидівка в сімї вчителя та інженера.

Навчався у Демидівській ЗОШ. Після закінченя школи у 1985 році працював слюсарем по ремонту господарських машин у Демидівській сільгосптехніці.

З 1986 по 1988 рік проходив службу в армії.

Демобілізувався у званні старшого сержанта, на посаді командира взводу технічного забезпечення радіолокаційної апаратури.

У 1989 році вступив до Тернопільського державного медичного інституту  імені І. Я. Горбачевського на факультет лікувальної справи.

Завершив навчання у 1995 році й став інтерном Львівського медичного університету за спеціальністю анестезіологія.

У 1997 році зарахований на посаду лікаря анестезіолога-реаніматолога в Демидівській центральній районній лікарні.

Через два роки отримав посаду районного анестезіолога, завідувача палати інтенсивної терапії Демидівської ЦРЛ.

З 2011 року заступник головного лікаря по лікувальній роботі.

У 2015 році став депутатом Демидівської районної ради. З 2017 року голова Демидівської ОТГ.

Одружений, має доньку

З 2017 року обраний головою Демидівської селищної об’єднаної територіальної громади.

Контактний телефон (03637) 6-18-42, е-mail: dem_s_rada@ua.fm