Інвестиційна карта.

Інвестиційна карта Демидівської громади – це сучасний інформаційний веб-ресурс, що акумулює інформацію про інвестиційно привабливі об’єкти, можливості започаткування нового або розширення існуючого бізнесу і забезпечує комунікацію між власниками таких об’єктів та інвесторами з метою сприяння залученню інвестицій у зазначені сфери.

Створена на основі Google maps інтерактивна інвестиційна карта Демидівської селищної ради наочно відображає відомості про існуючі вільні земельні ділянки, інвестиційно привабливі об’єкти нерухомості, цілісні майнові комплекси, родовища корисних копалин, що перебувають у державній, комунальній або приватній власності, з виведенням докладної інформації по кожному об’єкту окремо. На веб-сайті також можливе представлення інформації приватних власників, це дозволить підвищити рівень комунікації між владою, бізнесом і жителями громади.

Зверніть увагу! Наразі інвестиційна карта працює в тестовому режимі, робота над проектом триває, тому можуть бути помилки або невірно розміщені об’єкти. Просимо повідомляти про виявлені неточності.

Інструкція з користування:

Для зручності потрібно використовувати персональний комп’ютер (на мобільних пристроях можливе неповне відображення інформації). Рекомендуємо перейти в повноекранний режим перегляду карти (в правому верхньому куті натиснути квадратик «Збільшити карту», відкриється нове вікно).

За допомогою мишки переміщуйтесь по карті та обирайте об’єкт, що зацікавив. При натисканні по значку, зліва відкриється картка з фотографіями, описом та контактами структурного відділу селищної ради (або власника, якщо це об’єкт в приватній власності), який надасть вичерпну інформацію.

З питань співпраці просимо звертатись у відділ економічного розвитку, інвестицій та регуляторної діяльності селищної ради, тел. 03637-61842, demydivkainvest@gmail.com