Молодіжна рада при Демидівській селищній раді

Молодіжна рада при Демидівській селищній раді - консультативно-дорадчий та представницький орган з питань молодіжної політики, створений відповідно до рішення селищної ради від 31 липня 2018 року №335 "Про Молодіжну раду при Демидівській селищній раді". Молодіжна рада покликана сприяти взаємодії виконавчих органів місцевого самоврядування та молоді Демидівської територіальної громади, забезпечувати узгодженість дій у вирішенні питань, пов'язаних із життям молоді та її участю в усіх сферах життя суспільства, організації та проведенням молодіжних заходів та інформаційно-навчальної роботи серед молоді.

Голова Молодіжної ради: Сергій Щербатюк

Заступник голови:Іванна Ковальчук

Секретар ради: Оксана Зінчук

Сторінка Молодіжної ради у facebook