Реалізовані проекти.

Проекти, що реалізовані за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад у 2018 році в Демидівській об’єднаній територіальній громаді

13 Листопада, 2018 р., 16:52
У селі Лопавше Демидівської громади проведено роботи із заміни звичайних ламп вуличного освітлення на енергоефективні світлодіодні. Загалом оновлення у такий спосіб зазнали 65 ліхтарів.
22 Жовтня, 2018 р., 12:59
Налагоджена система вуличного освітлення є важливою складовою у роботі селищної ради. І тому для того, щоб мінімізувати енергоспоживання та водночас підвищити рівень якості освітлення в населених пунктах селищної ради проводиться реконструкція вуличного освітлення: встановлюються нові та замінюються наявні світильники з лампами розжарення і ДРЛ на світлодіодні.
16 Серпня, 2018 р., 19:11
 Реалізовано проект "Реконструкція вуличного освітлення від ТП № 173 в с. Солонів Радивилівського району Рівненської області", на вулицях Березина та Максима Кривоноса,протяжністю до 2 км, встановлено 26 LED-світильників.
30 Березня, 2018 р., 12:35
   У с. Глибока Долина по вулиці Центральній, протяжністю в 3 кілометри, провели поточний ремонт вуличного освітлення. Встановили понад 30 сучасних LED-прожекторів.
16 Березня, 2018 р., 14:19
 15 березня 2018 року в с. Хрінники Демидівською селищною радою проведено поточний ремонт освітлення по вулиці Центральній,  протяжністю до 2 км., встановлено 23 ліхтарі.