В с. Глибока Долина відбувся мітинг-реквієм

Дата: 16.03.2018 10:32

15 березня 2018 року в с. Глибока Долина біля обеліска Односельчанам, які загинули у роки війни 1941-1945 р. відбувся  мітинг-реквієм до дня вшанування пам'яті Дмитра Казвана "Черника" (провідника УПА), який загинув у березні 1946 року на Пляшівському хуторі за селом Глибоока Долина від рук НКВД, а також до річниці визволення села від  німецько-фашистських загарбників.

Захід пройшов з участю голови Демидівської селищної ради Віктора Іщука, начальника Управління освіти, науки, культури та туризму Олени Грицюти, заступника голови Демидівської районної ради Віталія Конського, Олени Рашко та небайдужих людей, які прийшли, щоб вшанувати пам'ть полеглих за волю України.

Настоятель Свято - Покровського храму с. Копань відправив панахиду за загиблими, а учасники гуртка "Художнього читання" клубу села розповіли присутнім про діяльність Казвана "Черника" і декламували патріотичні вірші.

Також до обеліска було покладено вінок в знак вдячності від голови Демидівської селищної ради Віктора Іщука.