Змагання з баскетболу

Дата: 03.03.2018 14:50

28 лютого 2018 року в спортивному залі Демидівського ліцею пройшли змагання з баскетболу в залік Спартакіади школярів 2018 року. Перед початком змагань начальником відділу культури, туризму, молоді та спорту Н. Іщук було нагороджено грамотами переможців по підсумках Спартакіади школярів 2017 року: І місце – Демидівський ліцей, ІІ місце – Вовковиївська ЗОШ І-ІІІ ступенів, ІІІ місце – Хрінницький ліцей.

В змаганнях з баскетболу в залік Спартакіади школярів 2018 року брали участь 4 команди дівчат: Демидівський ліцей, Хрінницький ліцей, Вовковиївська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Вербенський ліцей та 6 команд юнаків: Демидівський ліцей, Хрінницький ліцей, Вовковиївська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Вербенський ліцей, Рудківський ліцей та Пляшевський ліцей. У результаті напруженої боротьби серед дівчат призові місця розділилися таким чином: І місце – Хрінницький ліцей, ІІ місце – Демидівський ліцей, ІІІ місце – Вовковиївська ЗОШ І-ІІІ ступенів, а у юнаків: І місце – Демидівський ліцей, ІІ місце – Хрінницький ліцей, ІІІ місце – Вовковиївська ЗОШ І-ІІІ ступенів.