першого пленарного засідання 4сесії 7скликання

1. Про приведення у відповідність порядку обчислення скликання органу місцевого самоврядування Демидівської селищної ради (доповідає: голова постійної комісії Н.Г. Іщук)
  2. Про внесення доповнень до Регламенту Демидівської селищної ради 7скликання(доповідає: голова постійної комісії Н.Г. Іщук)
  3. Про затвердження заступника Демидівського селищного голови (доповідає: голова В.М. Іщук )
  4. Про виконання бюджету Демидівської селищної ради за 2017 рік (доповідає: спеціаліст головний бухгалтер М.М. Погранична)
  5. Про виконання бюджету Вербенської сільської ради  за 2017 рік (доповідає: головний бухгалтер М.О.Семенюк)
  6. Про виконання бюджету Глибокодолинської сільської ради за 2017 рік (доповідає: головний бухгалтер Л.І.Соловей)
  7. Про виконання бюджету Ільпибоцької сільської ради  за 2017 рік (доповідає: головний бухгалтер спеціаліст М.О.Климюк)
  8. Про виконання бюджету Княгининської сільської ради за 2017 рік (доповідає: бухгалтер К.А.Ручка)
  9. Про виконання бюджету Рогізненської сільської ради  за 2017 рік (доповідає: головний бухгалтер О.М. Хом’як )
  10. Про виконання бюджету Рудківської сільської ради за 2017 рік (доповідає: головний бухгалтер спеціаліст С.Я. Глусь)
  11. Про виконання бюджету Пляшевської сільської ради за 2017 рік (доповідає: головний бухгалтер М.А. Пилипей)
  12.  Про виконання бюджету Хрінницької сільської ради за 2017 рік (доповідає: бухгалтер В.М. Ушковська)
  13.  Про затвердження структури Демидівської селищної ради (доповідає: начальник юридичного відділу апарату виконавчого комітету Демидівської селищної ради М.Л.Кондратюк)
  14.  Про створення тендерного комітету Демидівської селищної ради (доповідає: начальник юридичного відділу апарату виконавчого комітету Демидівської селищної ради М.Л.Кондратюк)