Толока

Дата: 04.04.2018 11:35

Демидівчани разом з селищним головою провели передвеликодню толоку

03 квітня відбулась велика толока, яка охопила територію центральних вулиць і зон відпочинку в смт. Демидівка. В акції взяли участь всі працівники апарату селищної ради, комунальних установ і організацій під керівництвом селищного голови Віктора Іщука. Протягом цілого дня прибиранням вдалось охопити значну територію – вулиці Миру, Кооперативну, автодорогу від автостанції до Лішні та вулицю Млинівську (с. Лішня), сквер біля пам’ятника воїнам односельчанам, парк відпочинку та дозвілля.

«Не лише у ці передвеликодні дні, а постійно кожен з мешканців громади повинен дбати, щоб наші населені пункти були прибрані і чисті. А для цього варто не смітити. Сьогодні ми спільно прибрали вулиці селища. Такі акції не лише роблять нашу громаду чистішою, а й єднають людей», - підсумував на завершення толоки селищний голова.