Прибирання на кладовищі с. Охматків

Дата: 11.04.2018 12:32

Прибирання на кладовищі с. Охматків

11 квітня 2018 року відділ надзвичайних ситуацій мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами  у складі начальника відділу Яроша Степана,  зав. військово-облікового бюро Рачинського Ярослава, в.о старости Княгининського старостинського округу Ремеза Алентина, а також  міцеві жителі Сліпчук Володимир, Кочук Юрій, Луцюк Алла, Столярчук Олена ліквідували три аварійних дерева, котрі попадали на могили. Сильний вітер повалив дерева висотою до 20 метрів разом  з корінням. Дерева в діаметрі були до 60 см.. З ентузіазмом та бажанням чоловіки різали  дерева  двома пилками, а жінки  зносили гілляки в сторону кінця кладовища.

По завершенні робіт представники апарату Демидівської селищної ради поклали квіти на могили воїнів УПА від селищного голови   В.Іщука.