Друге засідання робочої групи з розробки Стратегії розвитку Демидівської громади

Дата: 16.04.2018 17:56

Відбулось друге засідання робочої групи з розробки Стратегії розвитку Демидівської громади

13 квітня у приміщенні Будинку культури селищної ради відбулось друге засідання робочої групи з розробки Стратегії розвитку Демидівської селищної ради на 2018-2022 роки. У роботі засідання взяли участь члени робочої групи, селищний голова Віктор Іщук та експерт Рівненського Центру розвитку місцевого самоврядування Тарас Микитин.

Присутні обговорили результати SWOT-аналізу, який було проведено на минулому засіданні, внесли свої доповнення та зауваження. Далі відбулось визначення стратегічного бачення майбутнього громади через 3 роки, кожен учасник висловив свою думку, результати узагальнили у вигляді стислих тез. Після цього у формі групових обговорень було сформульовано стратегічні та операційні цілі розвитку Демидівської громади.

Всі учасники робочої групи активно включились в робочий процес і продуктивно працювали над стратегічним баченням нашої громади. Матеріали, підготовлені в процесі роботи над Стратегією, публікуються на веб-сайті селищної ради в розділі «Стратегія розвитку».

Наступне засідання відбудеться в середині травня.