8-10 червня відбувся Всеукраїнський дитячий фестиваль патріотичної пісні «Наша слава козацькая не вмре, не загине!».

Організаторами фестивалю є управління культури і туризму Рівненської облдержадміністрації, КЗ  "Рівненський обласний центр  народної   творчості", Демидівська районна державна адміністрація, відділ культури і туризму Демидівської райдержадмінівстрації, Демидівська районна рада, та Демидівська селищна рада.

Цьогоріч дитячий фестиваль патріотичної пісні, який декілька років поспіль проводився як регіональний, отримав статус Всеукраїнського. Окрім учасників з Рівненщини, прибули юнні патріоти з Волинської, Луганської, Хмельницької та Тернопільської областей, а також міста Київ. Від нашої області виступали колективи з Демидівського, Дубенського, Зарічненського, Костопільського, Рівненського районів, міст Вараш та Рівне.

Урочисте відкриття фестивалю відбулося 8 червня о 16 год. у Будинку культури Демидівської селищної ради, участь у якому взяли голова Демидівської селищної ради Віктор Іщук, голова райдержадміністрації Богдан Левшенюк, голова районної ради  Сергій Радченко, директор Рівненського обласного центру народної творчості Володимир Самчук, учасники фестивалю, громада селища, ЗМІ.

В цей же день відбулися концерти учасників фестивалю  в клубах с.Вербень  та Вовковиї Демидівського району. Наступного дня  концерти  за участю учасників фестивалю відбулися у с.Рудка  та у с.Боремель.

Учасники фестивалю також відвідали  Національний історико-меморіальний заповідник «Поле Берестецької битви».

10 червня о 17 год. у  санаторії «Хрінники»  відбулося закриття фестивалю  у якому взяли участь депутат обласної ради Алла Черній, начальник управління культури та туризму  облдержадміністрації Ярослав Мельник, голова Демидівської селищної ради Віктор Іщук, голова Демидівської райдержадміністрації Богдан Левшенюк, голова районної ради Сергій Радченко, директор Рівненського обласного центру народної творчості Володимир Самчук.

Фестиваль проводиться один раз у два роки та має на меті відродження та популяризацію історичної пам’яті національно-патріотичної пісні нашого народу, почуття національної гідності, виявлення та підтримку талановитих молодих виконавців, залучення дітей та молоді до пісенної творчості національного характеру, обмін творчими досягненнями учасників.