17 вересня в нашій державі відзначають професійне свято люди мужньої професії, ті, хто обрав своїм професійним покликанням важку, проте почесну справу – приходити на допомогу у хвилину біди, повертати віру у прийдешній день. На території Демидівського районного сектору  ГУ ДСНС України у Рівненській області до Дня рятівника відбулося урочисте зібрання на яке прибули Демидівський селищний голова Віктор Іщук, начальник відділу з надзвичайних ситуацій, мобілізаційної роботи та взаємодії  з правоохоронними органами Демидівської селищної ради Степан Ярош,  голова районної державної адміністрації  Богдан Левшенюк, голова районної ради Сергій Радченко, голова Боремельської сільської ради Віктор Корінь,  благочинний Демидівського благочиння  УПЦ КП Василь Іваник,  особовий склад та ветерани  пожежної служби. За високий професіоналізм, зразкове виконання службових обов’язків, вагомий особистий внесок у справу цивільного захисту населення та з нагоди Дня рятівника Віктор Іщук вручив  Почесні грамоти та цінні подарунки співробітникам ДПРП -1 ДПРЗ-4 ГУ ДСНС України в Рівненській області. У своєму вітальному слові голова зазначив, що люди цієї професії викликають заслужену повагу і шану кожного мешканця району, адже саме рятувальники першими приходять   на допомогу людям, дають надію і оптимізм постраждалим, щоденно утверджують добро і злагоду, рятуючи життя людей.

Також за сумлінну працю, мужність та вміння невідкладно приймати правильні рішення рятувальникам було вручено Почесні грамоти  голови Демидівської  районної державної адміністрації,  районної ради, Боремельської сільської ради.