Ремонт дорожнього покриття по вул.Зелена с. Лішня.

Дата: 25.10.2018 18:06

У с. Лішня по вул.Зелена проводяться заплановані роботи по капітальному ремонту дорожнього покриття. Голова  Демидівської селищної ради Віктор Іщук особисто ознайомився з ходом ремонтних робіт, що проводить ТОВ «СамЛев» згідно укладеного договору з обласним управлінням капітального  будівництва.

Загальна сума робіт згідно проектно-кошторисної документації складає 929,33 тис грн. Згідно постанови Кабінету Міністрів України надійшла субвенція в сумі 362,1 тис.грн., з бюджету Демидівської селищної ради  - 155,2 тис.грн. Тобто повністю завершити заплановані роботи через недофінансування підрядник не в змозі. У зв’язку з цим голова громади звернувся до керівництва області з проханням дофінансувати роботи з обласного дорожнього фонду.