Відкриття дитячого майданчика.

Дата: 29.10.2018 10:10

28 жовтня на території Демидівської центральної районної лікарні, завдяки співпраці Демидівської селищної ради та народного депутата України Олександра Дехтярчука і активній позиції жителів вул. Відродження, відбулося урочисте відкриття дитячого ігрового майданчика.

На свято прибули Демидівський селищний голова Віктор Іщук, народний депутат України Олександр Дехтярчук, голова районної державної адміністрації Богдан Левшенюк, голова районної ради Сергій Радченко,  головний лікар Демидівської ЦРЛ Анатолій Домбровський, громада селища, ЗМІ.

Звертаючись до гостей свята, Олександр Дехтярчук висловив подяку батькам, які брали участь в облаштуванні ігрового майданчика, розповів про виділенні кошти на інші соціальні об’єкти, вів мову про реформи в освіті та медицині.

Посмішки, радість в очах, щасливі обличчя дорослих і дітей, не дивлячись на холодну погоду. Для малечі відбулося  справжнє свято , до того ж, кожен з них отримав солодкі подарунки.