ВихованціДемидівського Будинку творчості школярів – переможці обласного фестивалю – конкурсу патріотичної пісні «Поліська січ»

Дата: 29.10.2018 20:25

25 жовтня 2018 року у Рівненському центрі професійно-технічної освіти сервісу та дизайну відбувся обласний фестиваль-конкурс патріотичної пісні «Поліська січ» серед учнів закладів загальної середньої, позашкільної та професійної (професійно-технічної) освіти

У фестивалі взяли участь вокальніансамблі, солісти, дуетитріо, гурти. Зісценилунали і повстанськіпісні, пов’язані з героїчною історією нашого народу, і сучасні твори про незалежну Україну, і пісні, які народились під час подій на Майдані.

Бурхливі емоції й незрівняні враження у глядачів викликали виступи усіх учасників фестивалю. Виступ кожного учасника вирізнявся оригінальністю та артистизмом

Демидівську громаду представляли вихованці Демидівського БТШ – дует у складі Інни та Олесі Полуян з українською народною піснею «Сива зозуленька», керівник Тетяна Погранична. За підсумками конкурсу серед дуетів області наші вихованці зайняли І місце, набравши 39 балів із 40, тим самим продемонструвавши професіоналізм та високий рівень підготовки.

Директор БТШ Л.Гусаревич