В здоровому тілі – здоровий дух!

Дата: 29.10.2018 18:25

24 жовтня в Пляшевському ліцеї відбулася зустріч школярів із фельдшеркою місцевого ФАПу Інною Леонідівною Боруцькою.
  Лікарка розповіла учням, як важливо дотримуватися правил особистої гігієни: як правильно мити руки, для чого виконувати режим дня школяра, підтримувати чистоту шкіри і волосся, дотримуватися гігієни порожнини рота, звички до проведення ранкової гімнастики, тримати в чистоті й акуратності одяг.

Метою даного заходу було допомогти  учням усвідомити, що чистота — запорука здоров’я, та сприяти вихованню в них інтересу до чистоти і акуратності, зовнішнього вигляду. Така спільна медико-педагогічна діяльність, спрямована на підвищення знань з питань підтримки і зміцнення здоров'я, створення мотивацій для ведення здорового способу життя, формування гігієнічної культури і гігієнічної поведінки. Бо лише при взаєморозумінні вчителів, учнів, батьків, медичних працівників можливо досягти певного результату. І лише певними зусиллями цей ланцюжок допоможе дитині здобути не лише гігієнічне виховання.

Лариса Сьомак, заступник директора з навчальної роботи