Результати конкурсу «Поліські пересмішники»

Дата: 01.11.2018 13:06

18 жовтня 2018 року в актовій залі Вищого професійного училища № 1 м. Рівне відбувся обласний огляд-конкурс читців-гумористів «Поліські пересмішники». На початку заходу Володимир Климюк, директор Навчально-методичного центру естетичного виховання учнів професійно-технічних навчальних закладів у Рівненській області та Ігор Стрижеус, директор Вищого професійного училища № 1 м. Рівне привітали усіх учасників конкурсу та побажали їм хорошого настрою та успішних виступів. У конкурсі взяли участь 60 учасників із 15 районів області, 15 об’єднаних територіальних громад, міст Рівного, Острога, Дубно та Вараша. Оцінювання учасників здійснювалося за віковими категоріями: І – 9-13 років та ІІ – 14-17 років.

Демидівську ОТГ презентував на конкурсі учень 6-А класу Демидівського ліцею Бондарчук Михайло (керівник Шаблій О. О.). Журі відзначило артистизм юного конкурсанта, і Михайло здобув почесне ІІІ місце.

Вітаємо Бондарчука Михайла та його наставника!!!