«Поліська Січ»

Дата: 01.11.2018 13:07

25 жовтня 2018 р. у місті Рівне відбувся обласний фестиваль-конкурс патріотичної пісні "Поліська січ". У фестивалі брали участь вокальні ансамблі, солісти, дуети, тріо, гурти. Зі сцени лунали козацькі, повстанські і патріотичні пісні, а також твори про незалежну Україну і події на Майдані. Виступ кожного учасника вирізнявся незвичайністю, милозвучністю та артистизмом.У конкурсі взяли участь і учні нашого Демидівського ліцею. Це ансамбль «Калиновий цвіт» у складі Чечелюк Катерини, Копач Ксенії, Березюк Вікторії, Бурець Катерини, Бурець Вероніки, Прендецької Ольги, Петрук Ірини, Якимюк Вікторії, Цимбалюк Анни, Мельничук Марії, Карпюка Олександра, Хмарука Петра, Климюка Валентина та Чекан Ольги з піснею "По землі вкраїнській" (художній керівник – Карпюк О. В.). Ансамбль «Калиновий цвіт»  виступили дуже добре і зайняли почесне ІІ місце.

Вітаємо учнів та їхніх наставників!!!