«Осінні канікули»

Дата: 05.11.2018 14:02

З 29 жовтня по 2 листопада 2018 року в комунальному закладі «Будинок культури» Демидівської селищної ради проходив тиждень «Осінні канікули», протягом якого  працівниками закладу для дітей проведено ряд цікавих і веселих заходів: перегляд українських мультсеріалів, майстер-класи, створення фотозони (костюми казкових героїв надані працівниками БК та батьками) , імпровізований концерт за участю юних талантів, караоке, дискотеки з дим-машиною, і на завершення - посиденьки за чаєм з творчими особистостями. Тиждень пройшов в цікавій, веселій, та творчій атмосфері. Спонсорська допомога у проведенні заходів надана від ВО «Батьківщина».