Останнім  часом активно відроджуються  культурні  цінності  нашого  народу , які донедавна  були забуті  і викорінені зі свідомості українців.  Одним із таких культурних надбань  є народна гра, яка відображає характер, темперамент, почуття, побут, звичаї українців.

«Українські  народні дитячі  ігри як засіб виховання» -  саме цій темі  було  присвячено  методичне об'єднання   педагогів –дошкільників, яке 9 листопада відбулося на базі Дублянського ЗДО (дитячий садок) «Веселка» .   Головний спеціаліст  управління  освіти, культури, туризму, молоді та спорту Демидівської селищної ради  О.Гусаревич,  директори  закладів  дошкільної  освіти мали змогу ознайомитися   із видами, специфікою,  методикою  використання  народних ігор у роботі з дітьми.    Яскраве  театралізоване  дійство  з використанням  народних  ігор    «Ходить Гарбуз по городу…»  дало змогу  всім присутнім  відчути щедрий  подих осені,  стати активним  учасником осінньої  казки.  Особливо  сподобалися  запропоновані  ігри   маленьким артистам,  адже народна гра – це не лише  активний рух і весела розвага, це змога кожного малюка  реалізувати  власне «Я» і заразом відчути себе учасником спільних дій.

На завершення  гості  мали змогу ознайомитися з матеріально-технічною базою закладу, обговорити  нагальні  проблеми  , обмінятися думками і порадами.