Бюджетні запити.

Дата: 20.11.2018 19:22

ДЕМИДІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Демидівського селищного голови

19 листопада 2018 року                                                                              № 103

Про затвердження Інструкції з

підготовки бюджетних запитів

Відповідно до статті 75 Бюджетного кодексу України та наказу Міністерства фінансів України від 17 липня 2015 року № 648 «Про затвердження типових форм бюджетних запитів для формування місцевих бюджетів», який зареєстрований в Міністерстві юстиції України 06 серпня 2015 року за № 957/27402 (із змінами і доповненнями)

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Інструкцію з підготовки бюджетних запитів, що додається.

2. Фінансово-економічному відділу Демидівської селищної ради довести цей наказ до головних розпорядників бюджетних коштів селищного бюджету для застосування в роботі.

3. Це розпорядження набирає чинності не раніше з дня його офіційного оприлюднення.

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на начальника фінансово-економічного відділу Демидівської селищної ради.

Селищний голова В. Іщук

ІНСТРУКЦІЯ з підготовки бюджетних запитів

ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА до розпорядження Демидівського селищного голови «Про затвердження Інструкції з підготовки бюджетних запитів до проекту селищного бюджету»

Додаток 1 до Інструкції з підготовки бюджетних запитів