Семінар «Підтримка енергетичного менеджменту в об’єднаних громадах».

Дата: 05.12.2018 10:12

29-30 листопада у місті Рівне відбувся другий семінар з муніципального енергетичного менеджменту в рамках ініціативи «Підтримка енергетичного менеджменту в об’єднаних громадах», яка впроваджується Програмою “U-LEAD з Європою” спільно з проектом “Енергоефективність у громадах ІІ”.

У заході, що проходив у Рівненському центрі розвитку місцевого самоврядування (ЦРМС), взяли участь представники відібраних об’єднаних територіальних громад (ОТГ) та ЦРМС із Волинської, Житомирської та Рівненської областей, серед яких були і представники Демидівської селищної ради.

Семінар було присвячено особливостям впровадження енергетичного моніторингу в ОТГ, огляду ринку програмного забезпечення для енергомоніторингу та питанню важливості кліматичної корекції отриманих даних задля їх належного аналізу.