Для працівників закладів освіти та культури Демидівської селищної ради було проведено навчання з перевірки знань питань з охорони праці.

Дата: 05.12.2018 17:09

04 грудня 2018 року на базі КЗ «Будинок культури» смт. Демидівка для працівників закладів освіти та культури Демидівської селищної ради було проведено навчання з перевірки знань питань з охорони праці. Навчання провів страховий експерт з охорони праці Млинівського відділення управління виконавчої дирекції фонду – В.В. Рослюк.  Комісія з перевірки знань з питань охорони праці управління освіти, культури, туризму, молоді та спорту Демидівської селищної ради перевірила знання законів і нормативних актів з охорони праці, профілактики побутового травматизму, охорони здоров’я, гігієни праці, виробничої санітарії та видала слухачам посвідчення.