Шановні військовослужбовці, захисники України!

Дата: 06.12.2018 08:59

Шановні військовослужбовці, захисники України!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди  Дня Збройних Сил України. Це свято сильних, мужніх і сміливих людей, готових у будь-який момент стати на захист своєї країни, рідних і близьких.

День Збройних Сил України сьогодні набув особливого значення, адже саме військовослужбовці, добровольці, у складний і трагічний для України час першими стали на її захист.  Подвиги всіх Героїв України ми будемо пам’ятати і берегти в історії як приклад самопожертви, патріотизму, мужності і любові до рідного краю та свого народу.

Шановні військовослужбовці, прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого професійного свята. Мирного неба, міцного здоров’я Вам та Вашим родинам, добробуту, витримки та  стійкості духу у благородній справі вірного служіння рідному народові. Хай Господь щомиті оберігає Вас, а любов до Батьківщини і людська шана надихають на нові звершення в ім’я захисту незалежної України!

З повагою, селищний голова Віктор Іщук