До нас іде Миколай….

Зима – це біла хурделиця,  яскраві  вогні,  радість у передчутті  свята, подарунків. З нетерпінням чекають   діти  новорічно-різдвяних свят, адже саме в цей час оживає казка, здійснюються  найзаповітніші  дитячі  мрії. Напевно, найочікуваніше  свято дорослих і дітей  – день Святого Миколая. Завітав  Святий  Миколай  і до Дублянського ЗДО (дитячого садка) «Веселка».

Діти  радісно  зустріли  доброго старця,  лише  Ябеда  хотіла  зіпсувати все свято. Але згодом вона попросила вибачення у  Бога та діточок  та й отримала  таки свій подарунок.  Діти  ретельно готувалися  до свята, вивчили багато віршів, пісень, які Святому Миколаю дуже сподобалися . За усі свої старання ,добрі вчинки  та хорошу поведінку діточки отримали  солодкі дарунки.  А святий Миколай  далі  рушив  у дорогу , щоб обдарувати  інших дітей .

Нехай Святий Миколай  завітає і до вас , принесе  в кожну  вашу родину здоров'я, добробут, а головне – мир