З давніх-давен линули по світу слова про Україну, про щирий і працьовитий народ. Наша Україна славиться традиційними святами та обрядами. Кожен, хто не черствіє душею, хто сповнений любові, доброти до української спадщини повертається до традицій свого народу.

13 грудня з метою відродження обрядів та традицій в Демидівському Будинку творчості школярів було проведено чудове свято «Андріївські вечорниці». В програмі свята жарти, розваги наших предків, старовинні звичаї та сучасні пісні і танці.

Учасники дійства зачарували своєю майстерністю виконання ролей своїх героїв: господар, господиня, Гриць, Мотря, Калитинський, Коцюбинський, хлопці та дівчата. А також пісні у виконанні учасників ансамблю народних інструментів «Візерунок» та танці вихованців Хореографічного гуртка.

Питай, цікався, пізнавай,

Яким же був колись твій край!

Бо-хоче рідна Україна,

Аби росла достойна зміна.

Обряди і звичаї хай оживають

І душу народу завжди звеселяють.

Культорганізатор Демидівського БТШ

Ряска І.В.