Участь ліцеїстів Пляшевського ліцею у Вікімарафоні.

Дата: 30.01.2019 11:46

Участь ліцеїстів у Вікімарафоні

Учні Пляшевського ліцею активно долучилися до Вікімарафону, який проводиться з 26 по 30 січня з нагоди 15-річчя української Вікіпедії. Школярі ознайомилися з історією цього надзвичайно популярного ресурсу, з вимогами до розміщуваної інформації та приступили до написання та редагування статтей. Зокрема, було оновлено та доповнено інформацію про село Пляшева, про Свято-Георгіївський та Михайлівський храми у нашому селі, а також про відомих людей нашого краю.

Після закінчення роботи школярі змогли оцінити значення слів автора Вікіпедії Джиммі Вейлза: "Вікіпедія становить собою дещо особливе. Вона подібна до бібліотеки чи громадського парку. Вона наче храм для розуму. Це місце, куди ми всі можемо прийти помудрувати, учитися або поділитися знаннями з іншими".
  А на згадку про подію всі учасники отримали пам'ятні сувеніри, надані Сергієм Щербатюком, координатором Вікімарафону у Демидівській громаді.

Володимир Гончар, вчитель інформатики