Вікімарафон

Дата: 30.01.2019 21:27

Наприкінці січня найвідомішому інформаційному джерелу XXI століття – Вікіпедії – виповнюється 15 років з дати створення. Це унікальний волонтерський проект, який створюється десятками і сотнями тисяч людей. Із цієї нагоди по всій Україні проводиться Вікімарафон – всеукраїнська акція з написання статей до Вікіпедії на честь її дня народження.
Демидівчани також долучилися до наповнення Вікіпедії. Таким чином вони взяли участь у  Вікімарафоні, який проходив 30 січня. Відкрита енциклопедія запрошує до співпраці усіх охочих. Демидівська бібліотека вже втретє стає  місцем проведення Вікімарафону, вперше акцію підтримали учні Пляшевського ліцею. Молодь працювала над наповненням статей краєзнавчої тематики актуальною і перевіреною інформацією.
Загальна кількість сторінок в українській Вікіпедії – понад два з половиною мільйони. Кожен охочий може долучитися до їх написання!