В селі Рогізне при храмі Різдва Пресвятої Богородиці започатковано недільну школу для дітей.

Дата: 11.02.2019 11:38

10 лютого 2019 року.

В селі Рогізне при храмі Різдва Пресвятої Богородиці, за ініціативи отця Ростислава Гроня, започатковано недільну школу для дітей. За словами  отця Ростислава на дітей очікують уроки, які проходитимуть при церкві щонеділі о 15 год. Заняття будуть цікавими і не стандартними, поряд з вивченням Слова Божого, історії української церкви, планують покази тематичних мультфільмів, проведення вікторин з призами.

Підтримали добру справу селищний голова Віктор Іщук, благочинний Демидівського благочиння ПЦУ Василь Іваник, народний депутат України Олександр Дехтярчук, голова районної державної адміністрації Богдан Левшенюк, голова районної ради Сергій Радченко, які привезли солодощі та подарунки.

На завершення гості побажали успіхів у новій справі і запевнили, що є надзвичайно важливо для виховання підростаючого покоління.