«Валентинки від щирого серця»

Дата: 11.02.2019 14:33

14 лютого – День святого Валентина! Це свято юних і закоханих, день валентинок і цукерок, день побачень і освідчень, день спогадів і надій.
Напередодні свята 8 лютого 2019 року бібліотекарі центральної бібліотеки провели для своїх користувачів: майстер - клас «Валентинки від щирого серця» по виготовленню валентинок. Діти власноруч виготовляли валентинки для своїх друзів та рідних, писали побажання на паперових сердечках, проявляли свою фантазію. Кожний з учасників втілював свій індивідуальний задум у виріб, роблячи його неповторним, вкладали частинку своєї душі, всю свою любов та щирість.
Бібліотекарі розповіли присутнім про традиції та символіку, як відзначають свято в різних країнах світу, поринули в світ кохання видатних поетів та тписьменників. Переглянули відео-легенду про Святого Валентина, який подарував всьому світу День Закоханих. Майстер- клас пройшов в романтичній, дружній та щирій атмосфері.