«Ні я жива! я буду вічно жити!»

25 лютого у Пляшевському ліцеї відбувся святковий ранок, присвячений 148 річниці з дня народження Лесі Українки «Ні, я жива! Я буду вічно жити!» Учні молодших класів декламували вірші великої поетеси. У дитячому читанні, яке демонстрували першокласники Юліана Ковальчук, Ілона Чирська, Богдан Криштоф , учні другого класу Тоня Березюк, Ліля Бойцукевич, Дмитро Залевський, Настя Приказюк, третьокласники Софія Якобчук, Назар Ремесник та учень четвертого класу Андрій Ковальчук,  яскраво передавалися  і легкий сум, присутній у ліричній поезії, і її глибока любов до рідної землі. З цікавістю і учні, і батьки переглянули відео-фільм про непросте, сповнене щирості та трагізму життя  Лесі Українки, прослухали пісні на вірші Лесі Українки, із задоволенням подивилися казку «Біда навчить». Життя Лесі Українки викликає почуття гордості за велику силу волі і нескореність у важких ситуаціях. Учні, гортаючи сторінки життя поетеси, ознайомилися з відомостями про її дитинство, ранню творчість, дізналися про її музичний, поетичний, художній таланти. Простота, доброзичливість та відкритість дорослих і дитячих сердець ніби заявляли: "Леся Українка не вмерла, а тільки зробила крок у безсмертя". Вдячні гості нагородили рясними оплесками учасників свята, щиро дякували за піднесений настрій, приємні емоції, незабутні враження.

Лариса Володимирівна Хом’як, вчителька початкових класів