З 75-ою річницею визволення селища Демидівка від німецько-фашистських загарбників.

Дата: 15.03.2019 09:03

Дорогі ветерани Великої Вітчизняної війни!

Сердечно вітаю вас з 75-ою річницею визволення селища Демидівка від німецько-фашистських загарбників.

Ми шануємо і пам'ятаємо всіх, хто захищав нашу землю від німецько-фашистських загарбників, і пишаємося героями, які сьогодні відстоюють нашу незалежність і захищають нас кожен день.

Нинішні захисники України стали гідними спадкоємцями слави воїнів-визволителів. Для них найвищим законом буття є і залишиться захист рідної Вітчизни, її свободи і незалежності.

Тож бажаю всім захисникам нашої Батьківщини, їх родинам та всім жителям територіальної громади здоров'я, добробуту, тепла й затишку, оптимізму і здійснення найзаповітніших мрій.

Нехай квітне і розвивається наша рідна земля, а життя кожної родини буде наповнено радістю, благополуччям і впевненістю у завтрашньому дні!

Шановні ветерани, низько вклоняємося вам за мир і свободу. Кожен з вас – це жива історія України, приклад мужності та патріотизму.  Ми пишаємося вами – своїми істинними героями.

Низький уклін вам! І вічна пам'ять загиблим!

З повагою селищний голова В. Іщук