Дата: 15.03.2019 15:34

День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення − це професійне свято, яке традиційно відзначається кожної третьої неділі березня. Цей святковий день присвячений усім працівникам житлово-комунальних господарств, які виконують вкрай необхідну справу. Саме працівники цієї галузі роблять все можливе для того, щоб життя кожного було комфортним, зручним та безпечним.

15 березня селищний голова Віктор Іщук привітав працівників Демидівського виробничого управління житлово-комунального господарства. За сумлінне виконання службових обов`язків, а також з нагоди професійного свята, селищний голова нагородив Грамотами Юрія Тарасюка, Юрія Ковальчука, Миколу Петрука, Галину Мудрук, Руслана Христича, та подякував за їхню щоденну працю, наголосивши на її важливості, побажав міцного здоров`я, плідної роботи та впевненості в завтрашньому дні.