Комплект сучасних методик для проведення комплексної оцінки розвитку дітей з особливими освітніми потребами.

Дата: 15.03.2019 15:59

Управлінням освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації на виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 06.09.2018 року №977 «Деякі питання комплексної оцінки розвитку дітей з особливими освітніми потребами», листів МОН від 13.02.2019 р. № 1/9-71, від 05.03.2019 р. № 1/9-114, наказу управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації від 13.03.2019 р. №90 «Про створення комісії з прийняття-передачі комплектів методик для проведення комплексної оцінки розвитку дітей з особливими освітніми потребами в інклюзивно-ресурсних центрах» 14 березня 2019 року виділено та передано комплект сучасних методик для проведення комплексної оцінки розвитку дітей з особливими освітніми потребами Демидівському інклюзивно-ресурсному центрі Демидівської селищної ради Рівненської області.