Чисте довкілля – справа кожного!

Дата: 05.04.2019 14:40

04 квітня селищний голова Віктор Іщук разом з працівниками Демидівської селищної ради долучились до проведення щорічної Всеукраїнської акції «За чисте довкілля» та дня благоустрою. В рамках акції підприємці та небайдужі жителі населених пунктів громади проводили роботи по наведенню благоустрою на прилеглих територіях установ та організацій, житлових будинків. Всі працівники вийшли на всеукраїнську акцію з благоустрою. Протягом цілого дня прибиранням вдалось охопити значну територію -вулиці Миру, Кооперативну,  Б.Хмельницького в смт Демидівка, автодорогу від автостанції до Лішні та вулицю Млинівську, сквер біля пам’ятника воїнам односельчанам, парк відпочинку та дозвілля. Працювали добросовісно, з натхненням, бо чистота нашого життя починається з чистоти нашої оселі, нашого подвір`я. Працівники селищної ради упорядкували територію, прибрали сміття, зібрали листя, що залишилося від минулого року, побілили дерева. Не обійшлося і без посадки дерев. Селищний голова щиро дякує всім, кому не байдуже як виглядає наш «дім» в якому ми живемо, та закликає жителів громади організовувати подібні заходи біля своїх осель. І звертається до всієї громади: «Чисто не там, де постійно прибирають, а там, де не смітять».