Дата: 12.04.2019 11:31

Управління освіти, культури, туризму, молоді та спорту Демидівської селищної ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади:

директора комунальної установи «Демидівський інклюзивно-ресурсний центр» Демидівської селищної ради.

Вимоги до кандидатів: громадянство України, вільне володіння державною мовою та вища освіта ступеня магістра за спеціальністю «Спеціальна освіта», («Корекційна освіта», «Дефектологія») або «Психологія» («Практична психологія»), стаж роботи не менше п'яти років за фахом, високі моральні якості та стан здоров’я, що дозволяє виконувати професійні обов’язки.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії (особисто або поштою) такі документи:

- копію паспорта громадянина України,

- письмову заяву про участь у конкурсі,

- резюме у довільній формі,

-  мотиваційний лист;

- копію трудової книжки;

- копію (копії) документа (документів) про освіту із додатками, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня,

- письмову згоду на збір та обробку персональних даних.

Особа, яка бажає взяти участь у конкурсному відборі, має право додати до заяви про участь у конкурсі інші документи, не передбачені в оголошенні про проведення конкурсу.

Документи приймаються протягом 30-ти календарних днів з дня опублікування оголошення за адресою: 35200, вул. Миру, 21, смт. Демидівка Демидівського району Рівненської області (управління освіти, культури, туризму, молоді та спорту Демидівської селищної ради).

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається головою конкурсної комісії за вищевказаною адресою.