Круглий стіл з підприємцями

Дата: 14.05.2019 14:40

14 травня відбувся круглий стіл з приватними підприємцями Демидівської селищної ради.

За ініціативи селищного голови зібралися для обговорення ставок місцевих податків і зборів на 2020 рік.

В ході зустрічі підприємці запропонували залишили всі ставки податку на майно, відмінне від земельної ділянки на рівні 2019 року. Власники майна мотивували таку позицію зростанням податкового навантаження та бажанням продовжувати працювати у громаді, зокрема обіцяли створювати нові робочі місця та сприяти у вирішенні місцевих проблем.

Також обговорили потенційні шляхи наповнення бюджету, пошуку прихованих ресурсів. Результати круглого столу будуть доведені до відома депутатів селищної ради на засіданнях постійних комісій.