Відбувся 3-денний семінар на тему «Сімейно орієнтована  соціальна робота,  захист дитини  та міжвідомча  взаємодія».

Дата: 15.05.2019 14:42

13-15 травня 2019 року на базі Рівненського центру розвитку місцевого самоврядування відбувся 3-денний семінар – тренінг для представників структурних підрозділів ОТГ на тему «Сімейно орієнтована  соціальна робота,  захист дитини  та міжвідомча  взаємодія» у якому взяла участь Олена Василівна Хмілюк - головний спеціаліст управління освіти, культури, туризму, молоді та спорту Демидівської селищної ради .

Семінар був організований  Міжнародною  благодійною організацією «Партнерство «Кожній дитині»» за підтримки  програми «U-LEAD  з Європою» в рамках  проекту «Громада для людини: підвищення компетентності громад для розвитку соціальних послуг».

Учасники семінару мали можливість  підвищити професійну компетентність щодо здійснення сімейно орієнтованої соціальної роботи, спрямованої на захист дитини та відпрацювати навички побудови міжвідомчої взаємодії в громаді в найкращих інтересах дитини.