12 липня в селі Пляшева  у рамках фестивалю «Від села до села, колосяться поля. Нас єднають фестивалі, ми єдина сім’я»  відбувся конкурс «Найкраща господиня села».
Розпочалося свято з відкриття дитячого майданчика, де жителі села мали змогу поспілкуватися з народним депутатом України Олександром Дехтярчуком та Демидівським селищним головою Віктором Іщуком. Далі продовжили святкову програму у клубі з конкурсу  «Найкраща господиня села». Конкурсантки розказували про свої звичаї, таланти та захоплення. Демонстрували свої вишивки та вироби вишиті бісером, приготували хліб, торти, млинці з сиром, вареники та почастували ними присутніх. Під час конкурсу оцінювали господинь журі: селищний голова Віктор Іщук, помічник народного депутата України Олександра Дехтярчука Олександр Самойлик, в.о. старости Тетяна Хміль, депутат Демидівської селищної ради Ольга Масюк. Учасниць відзначили та нагородили у номінаціях Міс “Привабливість” Вікторія Івашутіна, Міс “Загадковість” Ольга Конюша, Міс “Фантазія” Олена Ліскова, Міс “Чарівність” Марія Федорчук, Міс “Глядацькі симпатії” Ганна Трачук.
Концертно-розважальна програма відбулася за участю учасників художньої самодіяльності клубу с. Пляшева Михайла Скруха, Іллі Ремесника, Мар'яни Шаули, Назара Причепи, фольклорного ансамблю “Острівчаночка” БК с. Острів, учасників художньої самодіяльності БК селища Демидівка Валентини Лещишини, Дарини Панасюк, учасників художньої самодіяльності клубу с. Острів Мар'яни Лящук,
ведучою свята була Наталія Іщук начальник відділу культури, туризму, молоді та спорту управління освіти, культури, туризму, молоді та спорту Демидівської селищної ради.
Селяни ж висловлювали вдячність за організоване дійство та смакували кулішем.
Без сумніву, свято вдалося на славу.