Шановні жителі Демидівської селищної ради – платники земельного податку!
Згідно вимог Податкового кодексу України, власники та користувачі земельних ділянок зобов’язані платити ЗЕМЕЛЬНИЙ ПОДАТОК.
Кінцевий термін сплати податку - 28 серпня 2019 року.

В разі несвоєчасної сплати податку за кожен протермінований день нараховується пеня. Так, як кошти які будуть сплачені в останні дні сплати (з 25 по 28серпня 2019 року ) надійдуть на рахунки селищної ради в вересні 2019 року ,
прохання сплатити податок до 25 серпня 2019 року.
Громадяни, яким встановлені пільги (пенсіонери (за віком), інваліди (І-ІІ гр..), учасники ЧАЕС (чорнобильці), учасники бойових дій, багатодітні (від трьох і більше дітей віком до 18 років) на підставі п.281.1 ст.281 Податкового Кодексу просимо надати відповідні документи (посвідчення) до Демидівської селищної ради.
За додатковою інформацією звертатись за телефоном (03637) 6-10-13, відділ земельних відносин Демидівської селищної ради.