Конкурс на краще оформлення вітрин, об’єктів соціальної сфери та будинків приватного сектора до Новорічно-різдвяних свят ініціюється та проводиться виконавчим комітетом  Демидівської селищної ради з метою підвищення естетичного рівня оформлення вітрин закладів торгівлі, громадського харчування та сфери послуг, будинків приватного сектора, створення святкової атмосфери для мешканців і гостей селища та сіл громади під час новорічних та різдвяних свят, надання можливості громадянам реалізувати свій творчий потенціал та з метою покращення благоустрою громади.

Участь у конкурсі можуть брати навчальні заклади, заклади культури і спорту, медичні заклади, підприємства, установи та організації різних форм власності, власники об’єктів торгівлі, ресторанного господарства та побутового обслуговування населення, будинків приватного сектора.

Бажаючі взяти участь в огляді-конкурсі до 12:00 15 січня 2018 року подають до відділу економічного розвитку, інвестицій та регуляторної діяльності фінансово-економічного управління Демидівської селищної ради заявку у письмовій формі довільного змісту або на електронну адресу demydivkainvest@gmail.com із зазначенням адреси об'єкта, прізвища, ім'я, по батькові ініціатора заявки, контактного телефону.

До заявки додаються фотоілюстрації на будь-якому носії (фотопапері, в цифровому форматі на СD-дисках, флеш-картах тощо) або надсилаються на електронну пошту demydivkainvest@gmail.com, що засвідчують новорічно-різдвяне оформлення об’єкта

території навколо нього.

Конкурс проводиться у трьох номінаціях:

1. «Краща новорічно-різдвяна вітрина»,

2. «Кращий новорічно-різдвяний об’єкт соціальної сфери»,

3. «Краще новорічно-різдвяне оформлення будинка приватного сектора».

Кращі об’єкти у номінаціях визначаються за такими критеріями:

-    дизайн вітрини або фасаду об’єкта;

-    тематичність оформлення об’єкта;

-    використання сучасних оздоблювальних матеріалів, світлових елементів;

-    санітарно-технічний стан об'єкта та прилеглої території;

-    стан будівлі, приміщення, споруди.

Конкурсна комісія на підставі поданих заявок на участь у конкурсі оглядає об’єкти навчальних закладів, закладів культури і спорту, медичних закладів, підприємств, установ, організацій різних форм власності, торгівлі, ресторанного бізнесу і сфери послуг, будинків приватного сектора, складає протокол та визначає переможців шляхом відкритого голосування.

Підсумки конкурсу оприлюднюються на офіційному сайті Демидівської селищної ради та районних ЗМІ. Нагородження переможців проводиться в урочистій обстановці під час проведення новорічних та різдвяних заходів.

Переможці конкурсу нагороджуються дипломами та подарунками.

Відділ економічного розвитку,

інвестицій та регуляторної діяльності фінансово-економічного

управління Демидівської селищної ради