17 березня – особливий день для нашого селища

Дата: 16.03.2018 14:25

74 роки тому Демидівка була героїчно звільнена від німецько-фашистських загарбників.

16 березня 2018 року біля пам’ятника Невідомому солдату та братської могили відбувся мітинг-реквієм  з нагоди 74-ї річниці визволення селища Демидівки від німецько-фашистських загарбників. У заході взяли участь голова Демидівської селищної ради Віктор Іщук, заступник голови Демидівської селищної ради Сергій Герук, голова райдержадміністрації Богдан Левшенюк, голова районної ради Сергій Радченко, ветерани Великої Вітчизняної війни , громадськість селища.

З вітальним словом  виступив голова Демидівської селищної ради  Віктор Іщук, слово від ветеранів мала Марія Фещук.В ході заходу покладено квіти до пам’ятника Невідомому солдату та братської могили, вшановано хвилиною мовчання всіх тих, хто віддав своє життя, увійшовши у безсмертя.

По завершенні мітингу для ветеранів Великої Вітчизняної війни проведено святковий вогник.