Первинна медична допомога у громаді розвиватиметься за підтримки USAID

Дата: 16.02.2018 21:51

Команду Демидівської громади відібрано до участі у проекті з розвитку первинної медичної допомоги для надання методологічної підтримки в рамках підготовки до переходу на нову систему фінансування та впровадження реформи охорони здоров'я на ПМД. Даний проект реалізується завдяки підтримці програми "USAID Реформа ВІЛ-послуг у дії".

На даний час КЗ "Центр ПМСД" Демидівської селищної ради активно працює над підготовкою системи ПМД для впровадження нової системи фінансування та формування спроможної мережі а саме: в електронній системі Healsi, зареєстрований заклад, внесені дані співробітників, створений червоний реєстр пацієнтів. Також розпочато процес автономізації (перетворення) закладу в комунальне некомерційне підприємство.

До команди реалізації проекту увійшли фахівці Центру ПМСД, виконкому селищної ради, амбулаторій смт. Демидівка та Вербень.

Вже 6 березня представники нашої громади візьмуть участь в Установчій зустрічі Проектів розвитку ПМД в Києві.