Підприємства Дубенщини  сплатили 194,3 млн грн податку на прибуток Податкова інформує

Підприємства Дубенщини  сплатили 194,3 млн грн податку на прибуток

Підприємства Дубенщини  сплатили 194,3 млн грн податку на прибуток За перше півріччя 2023 року платники податків-юридичні особи Дубенського району сплатили до Зведеного бюджету  194,3 млн гривень податку на прибуток підприємств. Порівнюючи з аналогічним періодом минулого року надходження зросли на 130,3 млн гривень.

Дубенське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби  в    Рівненській області інформує До уваги

Дубенське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби  в    Рівненській області інформує, що у поточному році на території  Демидівської громади Дубенського району було встановлено сказ домашньої тварини (собаки).

Зустрічаємо Героя

Шановна громадо ! Траурний кортеж з тілом Героя Ковальчука Юрія прибуде сьогодні орієнтовно о 13.00 годині у рідне село Вербень. Просимо гідно зустріти і провести тіло нашого воїна додому, створивши живий коридор. Чин похорону відбудеться 20 липня в с. Вербень об 11.00 годині. Відправка автобуса, для всіх небайдужих провести в останню дорогу та віддати шану Герою України, 20 липня о 10.00 годині від відділу освіти та гуманітарної роботи Демидівської селищної ради смт Демидівка вул. Миру 21. Честь тобі і слава Герою! Вічна пам‘ять…

При продажі об’єкту оподаткування необхідно подати до податкової форму № 20-ОПП Податкова інформує

При продажі об’єкту оподаткування необхідно подати до податкової форму № 20-ОПП

При продажі об’єкту оподаткування необхідно подати до податкової форму № 20-ОПП Головне управління ДПС у Рівненській області нагадує, що відповідно до п. 63.3 ст.63 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) платник податків зобов’язаний повідомляти про всі об’єкти оподаткування і об’єкти, пов’язані з оподаткуванням, контролюючі органи за основним місцем обліку згідно з порядком обліку платників податків.