Щодо формування фіскальних чеків під час відсутності зв’язку між РРО та сервером  Податкова інформує

Щодо формування фіскальних чеків під час відсутності зв’язку між РРО та сервером  Головне управління ДПС у Рівненській області повідомляє, що відповідно до підпункту 3.1.2 пункту 3.1 розділу ІІІ Вимог щодо створення контрольної стрічки в електронній формі у реєстраторах розрахункових операцій та модемів передачі даних, затверджених наказом Міністерства фінансів України від 08.10.2012 № 1057, РРО повинен, зокрема, забезпечувати накопичення контрольно-звітної інформації у разі неможливості передачі її через порушення зв’язку із сервером обробки інформації з будь-яких причин та автоматичну передачу накопиченої інформації до сервера обробки інформації після відновлення зв’язку. Також відбувається блокування проведення розрахункових операцій у разі неможливості передачі контрольно-звітної інформації до сервера обробки інформації протягом 72 годин.

Про оподаткування доходів отриманих підприємцем Податкова інформує

Про оподаткування доходів отриманих підприємцем

Про оподаткування доходів отриманих підприємцем Головне управління ДПС у Рівненській області повідомляє, що доходом для фізичної особи – підприємця є дохід, отриманий протягом податкового (звітного) періоду в грошовій формі (готівковій та/або безготівковій); матеріальній або нематеріальній формі.

З 1 січня 2024 року нові розміри ЄСВ для роботодавців та ФОП Податкова інформує

З 1 січня 2024 року нові розміри ЄСВ для роботодавців та ФОП

З 1 січня 2024 року нові розміри ЄСВ для роботодавців та ФОП  Головне управління ДПС у Рівненській області  повідомляє, що згідно Закону України від 09 листопада 2023 року № 3460-IX «Про Державний бюджет України на 2024 рік», який набере чинності з 01.01.2024 передбачено, що у 2024 році відбудеться два етапи підвищення мінімальної зарплати, яка становитиме: