Ремонт вуличного освітлення

15 березня 2018 року в с. Хрінники Демидівською селищною радою проведено поточний ремонт освітлення по вулиці Центральній,  протяжністю до 2 км., встановлено 23 ліхтарі.

В с. Глибока Долина відбувся мітинг-реквієм

15 березня 2018 року в с. Глибока Долина біля обеліска Односельчанам, які загинули у роки війни 1941-1945 р. відбувся  мітинг-реквієм до дня вшанування пам'яті Дмитра Казвана "Черника" (провідника УПА), який загинув у березні 1946 року на Пляшівському хуторі за селом Глибоока Долина від рук НКВД, а також до річниці визволення села від  німецько-фашистських загарбників.

День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення

З великою вдячністю за роботу, за професіоналізм та наполегливість вітаю колектив Виробничого управління житлово - комунального господарства з Днем працівників житлово - комунального господарства та побутового обслуговування населення.

Виховний захід  - конкурс ерудитів, присвячений життєвому і творчому шляху Т.Г. Шевченка «Зоряна година»

Виховний захід - конкурс ерудитів, присвячений життєвому і творчому шляху Т.Г. Шевченка «Зоряна година»

12 березня у Вербенському ліцеї Демидівської селищної ради відбувся виховний захід  - конкурс ерудитів, присвячений життєвому і творчому шляху Т.Г. Шевченка «Зоряна година». В конкурсі брали участь учні 10-11 класів (7 гравців).