Сесія селищної ради

Відбудеться засідання сесії

22 вересня  2023 року відбудеться засідання 28 сесії 8 скликання Демидівської селищної ради.  Відповідне розпорядження селищний голова підписав 11 вересня (Розпорядження  Демидівського селищного голови від 11.09.2023 № 89  "Про скликання 28 сесії 8 скликання Демидівської селищної ради ) Початок засідання об 11 годині в залі засідань Демидівської селищної ради (вул. Миру,19).

Буде припинено газопостачання

Демидівська дільниця Дубенського відділення АТ «Рівнегаз» повідомляє, що у зв'язку з заміною засувки ф50 мм згідно ПЗ 2023 та ремонтними роботами на ШРП буде припинено газопостачання у таких населених пунктах:

ШАНОВНІ СПОЖИВАЧІ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ!

До уваги