Bідбудеться перше  засідання робочої групи з розробки Стратегії розвитку Демидівської селищної ради на 2023-2027 роки.

30 серпня 2023 року в залі засідань Демидівської  селищної ради відбудеться перше  засідання робочої групи з розробки Стратегії розвитку Демидівської селищної ради на 2023-2027 роки. На засіданні буде представлено профіль громади та розроблений SWOT-аналіз. Засідання робочої групи є відкритим, тому всі бажаючі можуть взяти участь в його роботі.

Планові відключення електропостачання

У зв’язку з виконанням  ремонтних робіт на обладнанні Млинівської  дільниці у вересні 2023 року буде тимчасово припинятись електропостачання наступним споживачам:

Податкова інформує

Про проведення через РРО або ПРРО попередньої (авансової) оплати за товар (послугу), реалізацію товару з відстроченням платежу, остаточний розрахунок

Податкова інформує

В який термін СГ повинен створювати на РРО або ПРРО фіскальні звітні чеки (щоденні Z-звіти) у разі несвоєчасного закриття зміни через форс-мажорні обставини (повітряну тривогу, відсутність світла тощо)?

Податкова інформує

Малий бізнес Демидівської та Боремельської громад поповнив місцеві скарбниці майже на 8 млн гривень єдиного податку За підсумками семи місяців 2023 року до місцевих бюджетів Демидівської та Боремельської громад від підприємців та підприємств, які працюють за спрощеною системою оподаткування, надійшло 7895 тис гривень єдиного податку. Порівняно з відповідним періодом минулого року, надходження даного платежу зросли на 319 тис гривень.