Новини освіти, культури, туризму, молоді та спорту

17 Травня, 2018 р., 14:41
16 травня 2018 року на базі комунального закладу "Станція юних натуралістів" Рівненської області пройшов обласний етап Всеукраїнського фестивалю "Свіжий вітер". Команда «Fresh wind»  Вербенського ліцею здобула ІІ місце у номінації "Театральне мистецтво". Команду підготували  Гогой Олена Анатоліївна, керівник гуртка "Основи біології" та вчитель музики Мусійчук Ольга Вікторівна. Учні 9 класу Довгаюк Андрій, Гордійчук Марія, Кешеля Ірина, учениця 10 класу Рачинська Ірина, учениця 7 класу Пилип'юк Діана успішно представити Демидівську територіальну громаду на даному конкурсі. Діти та педагоги отримали незабутні позитивні враження не тільки від конкурсу, а й  проведеної для них екскурсії у теплицю Станції юних натуралістів.
30 Квітня, 2018 р., 14:18
26 квітня в Хрінницькому ліцеї відбулася лінійка-реквієм. Дітям було продемонстровано відео матеріал присвячений 32 річниці трагедії в Чорнобилі.
27 Квітня, 2018 р., 16:55
21 квітня у Рудківському ліцеї був проведений День довкілля в межах акції з благоустрою «За чисте довкілля».
26 Квітня, 2018 р., 11:48
7 квітня 2018 року на базі Демидівського ліцею  проведено  семінар-тренінг для вчителів хімії, біології, основ здоров’я та медичних знань з теми «Професійна компетентність педагога».
25 Квітня, 2018 р., 12:22
24 квітня в Хрінницькому ліцеї відбувся загальношкільний захід «Прощання з буквариком». Дітям було вручено посвідчення «Юний читач бібліотеки».
24 Квітня, 2018 р., 15:39
22 квітня на планеті відзначається Міжнародний День Землі, покликаний об'єднати людей планети в справі захисту навколишнього середовища, нагадати про те, що планета, яка дарувала нам життя, унікальна й має потребу в турботі й захисті. Міжнародний день Землі – свято чистої Води, Землі і Повітря. День нагадування про страшні екологічні катастрофи, день, коли кожна людина може задуматися над тим, що він може зробити у вирішенні екологічних проблем, поборовши в собі байдужість. Цей день покликаний об’єднати людей планети в справі захисту навколишнього середовища. Із цією метою учні ліцею під керівництвом вчителя екології Друзюк О. А. взяли участь у святкуванні Міжнародного Дня Землі. Під час заходу ведучі для усіх присутніх подали історичну довідку про День Землі, яка супроводжувалася відеопрезентацією, закликали усіх присутніх берегти природнє середовище, переглянули відео «В об’єктиві натураліста», насамкінець усі присутні продзвеніли у символічний дзвін із закликом зберегти природу.

20 Квітня, 2018 р., 16:16
  Відбувся  І етап Всеукраїнського юнацького фестивалю «В об’єктиві натураліста». Метою конкурсу є активізація роботи з учнівською молоддю щодо вирішення екологічних і природоохоронних проблем, залучення її до активної природоохоронної діяльності, формування екологічної свідомості та дбайливого ставлення до природи.

17 Квітня, 2018 р., 17:41
Інформація про надання гранту для студентів Рівненської області на сплату навчання