Новини освіти, культури, туризму, молоді та спорту

25 Січня, 2019 р., 16:31
Щороку 27 січня ми разом з усією світовою спільнотою вшановуємо пам'ять жертв Голокосту – мільйонів жінок, чоловіків і дітей, котрі загинули від рук нацистів у роки Другої світової війни.
25 Січня, 2019 р., 15:47
24 січня 2019 року Рівненською обласною станцією юних туристів було проведено І тур Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв навчальних закладів «Край, в якому я живу».
24 Січня, 2019 р., 17:33
24 січня відбулося засідання ради старшокласників «Лідер» Демидівської селищної ради. Під час засідання лідери ознайомилися з планом діяльності обласної ради старшокласників Рівненщини на 2019 рік та з планом діяльності Національної дитячої ради в Рівненській області при Уповноваженому Президента України з прав дитини на 2018-2019 н.р.
24 Січня, 2019 р., 16:12
22 січня – День Соборності України.
23 Січня, 2019 р., 16:33
І обнялися береги одного вічного народу…
23 Січня, 2019 р., 16:20
22 січня Україна відзначає державне свято – День соборності України з нагоди проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки. Щороку в цей день ми із вдячністю згадуємо тих героїв, які словом і багнетом намагалися відродити незалежну соборну українську державу. Школярі Княгининського ліцею долучилися до святкування, беручи участь в загальношкільній лінійці «Ми на Вкраїні – таки український народ.»
23 Січня, 2019 р., 16:13
З метою  формування національної свідомості школярів, виховання у них почуття патріотизму та з нагоди відзначення  Дня Соборності України в Рудківському ліцеї організовано та проведено урочисту лінійку «Соборна мати-Україна, одна на всіх, як оберіг», під час якої діти дізналися про історичні факти , про становлення єдиної держави України. На підтримку миру та об’єднання країни в одну сильну й незалежну державу створили ланцюг єднання «Об’єднаймося ж, брати мої».